Nejlepší detektory na trhu

Detektor kovů Velleman CS 130

Tento detektor kovu je vůbec jeden z nejlevnějších, které si běžně můžete zakoupit. Jistými kvalitami samozřejmě vyniká, osobně jsem ale zastáncem, že je lepší do takové pořádné hračky investovat raději víc, než méně. Můžete ho pořídit už od 1 500,- Kč, téměř bez problémů.

Už když se vám do rukou dostane samotná krabice zjistíte, že je detektor aspoň o polovinu lehčí, než kterékoli jiné na trhu. Bez problémů ho unese i dítě, které alespoň umí zvednout ručičky. I jeho velikost není rozhodně nijak velká.

Detekční sonda je optimálně velká tak, aby se hodila k celkově, poměrně malé konstrukci detektoru. Celý detektor je pochopitelně voděodolný, což není u takových přístrojů žádná novinka. Detektor je vhodný na hledání hlavně drobných předmětů, jako jsou mince, malé starožitné předměty, nebo dokonce drobné zlato.

Přímo v detektoru je zabudovaný úložný prostor, do kterého si na cesty můžete vzít náhradní baterie. Jaký je aktuální stav baterie se vám samozřejmě zobrazuje přímo na displeji, který je velice přehledný. Technické parametry taky nechybí a o regulaci hlasitosti ani nemluvě. Některé detektory – ty levnější, dokonce ani regulaci hlasitosti nemají. K dispozici je zdířka na sluchátka, což zajišťuje soukromí a klid například v lesích apod.

Jeho maximální výhodou je samozřejmě nízká hmotnost a ještě nižší cena. Otázkou je, jak dlouhou životnost detektor má.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levné detektory a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.